شرکاء تجاری ما

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن) 

شرکت توسن با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک، تاسیس و پس از آن به ارائه خدمات متنوع فناوری اطلاعات در صنعت بانکداری کشور و ارگان‌های دولتی پرداخته است. 
همکاری مجموعه آریاگستر با شرکت توسن در ارائه ی نرم‌افزار و خدمات مشاوره‌ای در زمینه فضای مجازی و وب به توسن و مشتریان آن می‌باشد.

شرکت داده گستر عصر نوین (های وب)

به ‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات انتقال داده (PAP) آغاز بـه کار نموده است. این شرکت با نام تجاری Hiweb به ارائه اینترنت و خدمات PAP در سطح شهری و روستایی می‌پردازد. همکاری مجموعه آریاگستر با شرکت داده گستر عصر نوین پیرامون ارائه راهکار و سرویس مدرن در بستر شهری و روستایی به منظور ارائه خدمات مدرن و با کیفیت به مردم ایران می‌باشد.
ضمن مشارکت تجاری های وب و آریاگستر، سرور های گروه سایت های پرشین بلاگ در مرکز داده “های‌وب” مستقر می باشد.

شرکت سرمایه گذاری آسیاکام 
شرکت سرمایه گذاری آسیاکام از شرکت های سرمایه گذاری فعال در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد. این شرکت با سابقه بیش از 10 سال فعالیت مستمر در فضای مجازی است که فعالیت اصلی آن بر روی طرح های نوین ارایه خدمات در بستر فضای مجازی می باشد.

شرکت توسعه فناوری هوشمند و ارتباطات جهان گستر پارس 
شرکت جهان گستر پارس در زمینه توسعه خدمات و محصولات ویژه فضای مجازی سازمان‌ها فعالیت می‌کند. فعالیت اصلی شرکت بر ارائه سرویس‌ و راهکار‌های فضای مجازی به بانک‌ها و موسسات مالی مورد تایید از سوی بانک مرکزی است. شرکت جهان‌گستر پارس وابسته به شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) است که با همکاری تیم فنی مجموعه آریاگستر به طراحی، پیاده سازی و ارائه سرویس های مذکور به سازمان های دولتی و خصوصی می پردازد.

 موسسه آریاگستر رسانه هوشمند تهران

موسسه رسانه هوشمند از سال ۱۳۹۲ با موضوع تصدی رسانه بر خط آغاز به فعالیت نمود. این موسسه  در ۳ بخش رسانه بر خط، رسانه پیام ده و رسانه کاربر محور در حوزه تامین محتوا (CP) فعالیت خود را ادامه خواهد داد. 
این موسسه با تیم فنی شرکت آریاگستر در طراحی، پیاده سازی و ارائه محصولات، از جمله سامانه 
بهی (پرونده الکترونیک سلامت) همکاری دارد.
همچنین رسانه هوشمند بعنوان CP  شرکت "های وب" در پروژهUSO (اینترنت روستایی) فعالیت می کند .

 پایگاه خبری سلامت نیوز 

سلامت نیوز اولین پایگاه اطلاع رسانی حوزه سلامت و بهداشت در سال 1384 با هدف ارتقای سطح آگاهی و در نتیجه ارتقای سطح سلامت عموم مردم راه اندازی شد. 
این پایگاه با گذشت ده سال از فعالیت مستمر خود در حال حاضر میزبان میلیون‌ها کاربر اینترنتی سلامت جو در فضای مجازی میباشد.
با مشارکت و همراهی گروه سایت های پرشین بلاگ (آریاگستر) و داده گستر عصر نوین (های‌وب)، امکان ارتقای نرم افزاری و سخت افزاری و داشتن امکانات بهتر فراهم گردید؛ و در این پایگاه خبری فرصتی مهیا شد تا در قالب یک خبرگزاری پرقدرت و با رویکرد زندگی سالم و ارتقاء سلامت به فعالیت خود ادامه دهیم.

 موسسه علمی، فرهنگی وتحقیقاتی دانش تندرستی

موسسه دانش تندرستی فعالیت خود را به عنوان مرکز آموزش مهارت های زندگی و پزشکی ذهن-بدن از سال ۱۳۷۴ آغاز نمود که اولین مرکز آموزش بیماران و سلامت روان تنی در ایران از سال ۱۳۷۸ می‌باشد. هدف این موسسه گسترش رویکرد سلامت سیستمی و پزشکی روان تنی در ایران و منطقه است.
از سال ۱۳۹۴ فعالیت این موسسه با سامانۀ پایش سلامت روان‌تنی با نام تجاری “بهی” تحت نظارت دانشگاه فرایبورگ آلمان و با همکاری مرکز تحقیقات روان‌تنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همکاری فنی و مشارکت مجموعه آریاگستر، رسانه هوشمند تهران و سلامت نیوز مورد پژوهش و ارتقاء می باشد.